Sieć dla komputerów w firmie

Połącz komputery i przesyłaj między nimi dane w szybki i bezpieczny sposób, niezależnie czy są one w jednym pokoju, innych budynkach czy miastach.

WIĘCEJ

Praca zdalna

Potrzebujesz dostępu do plików kiedy jesteś poza firmą, a może chcesz pracować z domu i musisz mieć dostęp do programu? Rozwiązaniem jest praca zdalna.

WIĘCEJ

Serwis informatyczny dla biznesu

Komputer uległ awarii? Program się ciągle zawiesza, a może sieć przestała działać i nie można drukować? Oferujemy serwis zdalny lub z dojazdem do klienta, szybko i skutecznie rozwiążemy problemy.

WIĘCEJ

Programy wspomagające firmę

Potrzebujesz programu do faktur? Chcesz zarządzać magazynem, a może prowadzisz księgowość i kadry? Sprawdź naszą ofertę oprogramowania i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

WIĘCEJ

Przetwarzanie danych

Potrzebujesz przenieść dane między programami? Zaimportować przelewy do programu lub banku? Dodać dane do bazy z pliku, który przysłał klient, a może wygenerować dla niego raport? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś, nasi programiści przygotują dla Ciebie rozwiązanie.

WIĘCEJ

Wymiana plików i bazy danych

Potrzebujesz zapanować nad dokumentami, uruchomić bazę danych do której będą łączyć się Twoi pracownicy, a może chcesz wykonać kopie strategicznych informacji? Nasi technicy pomogą Ci dobrać rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb, uruchomią je i pomogą w utrzymaniu, a jeśli wydarzy się nieoczekiwana awaria pomogą ją usunąć.

WIĘCEJ