Programy

Potrzebujesz programu do faktur lub prowadzenia magazynu? W naszej ofercie znajdziesz programy zarówno dla małych jaki i średnich firm z każdej branży. Wypróbuj za darmo!

WIĘCEJ

Kasy i drukarki fisklane

Prowadzisz działalność i potrzebujesz ewidencjonować sprzedaż? U nas zaopatrzysz się w kasy i drukarki fiskalne renomowanych marek. Dostępne już w wersji ONLINE!

WIĘCEJ

Podpis elektroniczny

Fiscom oferuje Certyfikaty kwalifikowane firmy CenCert, znane również jako podpis elektroniczny lub podpis cyfrowy. Każdy podpis umożliwia składanie i wysyłanie dokumentów do ZUS, e-KRS, US, na platformie Obywatel i ePUAP. U nas podpiszesz dokument w dniu zakupu certyfikatu!!

WIĘCEJ

Terminale płatnicze

Prowadzenie biznesu coraz częściej wymaga zaoferowania klientom nowoczesnych, szybkich i bezpiecznych metod płatności. Klienci płacą kartą, zegarkiem, telefonem lub BLIKI’em. Nasza firma oferuje terminale płatnicze i usługi płatnicze PayTel, które sprostają potrzebą twoich klientów. Dostępne w programie Polska Bezgotówkowa.

WIĘCEJ

Drukarki etykiet i bonów

Drukarki etykiet pozwalają na oznakowanie przedmiotu lub opakowań za pomocą kodów kreskowych, tekstu lub grafiki identyfikacyjnej. Znajdują bardzo wiele zastosowań w różnych branżach np. w produkcji i handlu oraz transporcie i logistyce. Oznacz swój asortyment !

WIĘCEJ

Czytniki kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych wykorzystywane są dzisiaj niemal w każdym miejscu od magazynów hurtowni po księgarnie i sklepy, ułatwiają identyfikację przedmiotów oraz urządzeń. Przyspiesz swoją pracę!

WIĘCEJ